Roleta okienna dzień i noc na wymiar - Zebra I

Regulacja ilości światła wpadającego do mieszkania jest niezwykle ważna - w zależności od warunków panujących na zewnątrz, a także indywidualnych potrzeb każdego z domowników, należy tak dobrać poziom zaciemnienia, aby warunki w pomieszczeniach mieszkalnych były jak najbardziej komfortowe. Uzyskanie takiego rezultatu umożliwia specjalnie do tego przystosowana roleta okienna dzień i noc. Model Zebra I to funkcjonalna propozycja, która świetnie sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych.

Rolety Zebra

Rolety (żaluzje) okienne dzień noc - czym się wyróżniają?

Wiele jest dostępnych na rynku rolet przeznaczonych do bezpośredniego montażu we wnętrzach mieszkalnych. Dlaczego więc warto zdecydować się na wersję dzień noc? Przede wszystkim z uwagi na podwyższoną funkcjonalność takiego rozwiązania - dzięki roletom tego typu można w sposób manualny regulować ilość światła naturalnego wpadającego w danym momencie do pomieszczenia. Jeśli warunki na zewnątrz ulegną zmianie lub domownicy będą potrzebowali innego dostępu do światła, w łatwy sposób można zmienić ustawienie rolety dzień noc.

Rolety okienne Zebra I - dane techniczne

Roleta okienna Zebra I to jedna z najczęściej wybieranych propozycji, jeśli chodzi o rolety typu dzień noc. Jej popularność warunkowana jest przede wszystkim świetnym przygotowaniem każdego elementu pod względem technicznym. Roleta dzień noc Zebra I to gustowne połączenie materiałowych pasów z częściami wykonanymi z cienkiej siateczki, zapewniającej stały dopływ światła dziennego. W zależności od indywidualnych potrzeb w danym momencie istnieje możliwość swobodnej regulacji przy użyciu pasów materiału.

Montaż rolety dzień noc Zebra I

Jedną z najważniejszych zalet rolety Zebra I, dla której jest ona coraz częściej wybieraną propozycją, będzie jej bezinwazyjny montaż. W przeciwieństwie do innych propozycji z kategorii rolet czy żaluzji - model Zebra I nie przysparza dodatkowych trudności w montażu. Jest wręcz zupełnie odwrotnie, ponieważ można ją zamontować samodzielnie, zakładając bezpośrednio na ramę okienną. Nie wymaga to naruszenia struktury okna, zatem wykorzystanie rolety dzień noc Zebra I nie jest rozwiązaniem inwazyjnym.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą na wymiar.
Sklep z roletami

Opinie naszych klientów o rolecie okiennej Zebra I:

avatar

Dobrej jakości rolety. przede wszystkim dobry i wygodny montaż bo nie trzeba było nic wiercić tylko montuje się bezpośrednio na rame okna za co duży plus

Eryk

avatar

długo szukałam czegoś takiego bo tradycyjne rolety to jednak rozwiązanie zero jedynkowe a tutaj mogę w każdej chwili sobie wyregulowac jak roleta ma chronić i to o wiele lepsze

Justyna

avatar

bardzo ładne roletki które świetnie wyglądają już na oknie. Nawet nie potrzeba do nich dodatkowej firanki czy zasłony bo same w sobie wyglądają bardzo ładnie.

Bożena

avatar

Rolety naprawdę godne polecenia - mamy model zebra I i jak na razie jest absolutnie niezastąpiona ta roleta. spełnia swoje zadanie jak należy bardzo dobrze blokuje światło kiedy trzeba

Grzegorz